Wedding Art Show

Trawa w Herbarium
11 września 2018

Kochani! Dzieliło nas sporo kilometrów. Przez długi czas trwały spotkania.. Bydgoszcz-Warszawa-Poznań. Do tego setki wykonanych telefonów i rozmów do późnych godzin. Bez Was by tego ART nie było! Dziękujemy z całego serca za nasz wspólny projekt LAB 07 i planB. Chapeau bas!!!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim i pięknym wydarzeniu jakim było Wedding Art Show. Słowa uznania jakie wszyscy usłyszeliśmy od Wedding Dream – Izabela Janachowska i Ewokracja by Ewa Zakrzewska potwierdziły tylko to, że udało się! Poza pokazem przepięknych sukien ślubnych z Suknie Ślubne – Boutique Ślubny i zapierającej dech w piersiach bielizny z Garde-robe mogliśmy też podziwiać „papierową” suknię ślubną projektu i wykonania Alicja Groll. Dziękujemy Cukiernia Sowa, za pomoc i latające torty

Dziękujemy Organizatorowi Welcome to Event Aleksandra Kosior i Katarzyna Pachucy za zaufanie! Dziękujemy też naszej niezastąpionej Pani Fotograf Monika Buńkowska. Dziękujemy naszym rodzinom i przyjaciołom za wszelką pomoc w przygotowaniach! Dziękujemy też wszystkim wystawcom i do zobaczenia w następnym projekcie!!!